Google+

FAQ

Jak znaleźć potrzebne przemówienie, pismo lub list?

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy kilka wariantów wyszukiwania. W zależności od preferencji, każdy może wybrać sposób, który mu najbardziej pasuje. Aby znaleźć przemówienie, pismo lub list wystarczy:

 • wpisać hasło do wyszukiwarki,
 • przejrzeć kategorię tematyczną , do której może być przypisany tekst (FIRMA, SAMORZĄD I ADMINISTRACJA, OŚWIATA, INNE, PISMA I LISTY),
 • przejrzeć spis treści alfabetyczny lub spis treści tematyczny.

Jak pobierać przemówienia, pisma i listy?

Po znalezieniu potrzebnego przemówienia, pisma lub listu wystarczy skorzystać z opcji Kup teraz. Zostaniecie Państwo poproszeni o dokonanie płatności online poprzez system Przelewy24. Po dokonaniu przelewu w wybranym banku, zostaniecie Państwo przekierowani (w zależności od banku może to potrwać od kilkunastu sekund do kilku minut) na stronę serwisu Przemówienia.com, gdzie pojawi się pełna treść przemówienia, pisma lub listu. Tekst można pobrać w formie pliku pdf.

Czy muszę rejestrować się (założyć konto) w serwisie, żeby kupić przemówienie, pismo lub list?

Aby kupować pojedyncze przemówienia, pisma lub listy nie trzeba się rejestrować w serwisie. Wystarczy korzystać z opcji Kup teraz. Jeśli chcą Państwo korzystać z wszystkich tekstów w danej kategorii (FIRMA, SAMORZĄD I ADMINISTRACJA, OŚWIATA, INNE, PISMA I LISTY) wymagana jest rejestracja i opłacenie wybranego pakietu.

Dlaczego warto zarejestrować się (założyć konto) w serwisie?

Rejestrując się w serwisie Przemówienia.com będziesz miał dostęp do tekstów przygotowanych specjalnie dla użytkowników zalogowanych. Tylko zalogowane osoby będą mogły skorzystać z najlepszych technik przygotowywania przemówień oraz pisania pism i listów na różne okazje. Rejestrując się w serwisie uzyskasz dostęp do unikalnej wiedzy:

 • Jak napisać przemówienie w 15 minut?
 • Jak przemawiać, żeby wzbudzić zainteresowanie słuchaczy i zyskać ich podziw?
 • Pokażemy jak unikać najczęstszych błędów popełnianych podczas wystąpień publicznych.
 • Koła ratunkowe. Podamy gotowe zwroty do wykorzystania w przemówieniach na różne okazje.
 • Dowiesz się jak wywołać pozytywne nastawienie u adresata listu.
 • Wskażemy jak pisać trudne pisma i listy oraz przekazywać niepomyślne wiadomości, zachowując dobre relacje z pracownikami, klientami i kontrahentami.
 • Ujawnimy kilka sekretów jak tworzyć lepsze teksty, które u odbiorców wywołają efekt jaki byśmy sobie życzyli.

Będziemy regularnie dostarczać kolejne porady, które sprawią, że będziecie Państwo pisać lepsze przemówienia, pisma i listy. Na każdą okazję.

Jak kupić pojedyncze przemówienie, pismo lub list?

Wystarczy znaleźć przemówienie, pismo lub list, wybrać opcję Kup teraz bez konieczności zakładania konta, podać adres mailowy oraz podstawowe dane, i dokonać płatności online poprzez system Przelewy24.

Jak działają pakiety?

Wybierając jeden lub więcej z dostępnych pakietów: FIRMA, SAMORZĄD I ADMINISTRACJA, OŚWIATA, INNE, PISMA I LISTY, uzyskujesz dostęp na 12 miesięcy do wszystkich tekstów w ramach wybranych pakietów oraz nowych tekstów, które się pojawiają w wybranym pakiecie.

Dlaczego warto korzystać z pakietów?

 • Decydując się na korzystanie z pakietów oszczędzasz pieniądze. Koszt pojedynczego przemówienia w przeliczeniu jest niższy kilkukrotnie.
 • Uzyskujesz szybki i łatwy dostęp do potrzebnych tekstów.
 • Masz dostęp do nowych tekstów, które pojawiają się regularnie w serwisie.
 • W niektórych sytuacjach przygotowaliśmy kilka wariantów tekstu na daną okoliczność. Korzystając z pakietu wybierasz tę wersję, która bardziej Tobie odpowiada.

Jak zamówić przemówienie, pismo lub list na wyłączność?

Wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się na stronach serwisu i opisać potrzebę. Odpowiadamy w ciągu 24h. Możecie Państwo również napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer telefonu 604 771 755.

Czy mogę wcześniej otrzymać fakturę i zapłacić przelewem?

Tak, jeśli w Państwa organizacji, zamiast płatności online, preferujecie płatność przelewem na podstawie wcześniej otrzymanej faktury, wystarczy, że złożycie zamówienie na określony pakiet. Wystawimy fakturę VAT proforma, po jej uregulowaniu otrzymacie Państwo dostęp do tekstów w ramach wybranego pakietu oraz fakturę VAT.

Czy wszystkie teksty w serwisie są płatne?

W serwisie znajduje się kilkadziesiąt tekstów, które są udostępnianie bezpłatnie. Są to porady oraz przemówienia znanych osób. Zasady korzystania z bezpłatnych tekstów ujęte są regulaminie serwisu oraz nocie prawnej.

Jak mogę przekonać się co kupuję?

Mamy duże doświadczenie w pisaniu dobrych tekstów przemówień, pism i listów, a także liczne grono zadowolonych i wiernych klientów. Jednak z tekstem przemówienia jest jak z utworem muzycznym, różnym osobom mogą podobać się różne style. Dlatego w każdej z kategorii znajdziecie Państwo przykładowe przemówienie lub list, dzięki czemu będziecie wiedzieli czego można się spodziewać po naszej pracy.

Nie otrzymałem zakupionego przemówienia, pisma lub listu. Co dalej?

System płatności internetowych Przelewy24 pozwala na wygodne, szybkie i bezpieczne dokonanie płatności online za zakupione, w serwisie Przmówienia.com, przemówienia, pisma i listy. W zależności od banku, w którym kupujący ma konto, cała operacja trwa od kilkunastu sekund do kilku minut. Gdyby zdarzyła się awaria systemu bankowego i nie otrzymaliby Państwo zakupionego tekstu, proszę się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego, zadzwonić pod numer telefonu 604 771 755 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Pomożemy szybko rozwiązać Państwa kłopot.

Nie znalazłem szukanego przemówienia, pisma lub listu. Co dalej?

W serwisie Przemówienia.com znajduje się kilkaset przemówień, pism i listów, stale dodajemy nowe treści. Jeżeli jednak nie znaleźliście Państwo tego, czego szukaliście, napiszcie nam o tym. Jeśli uznamy, że taki tekst mógłby się przydać większej ilości osób, przygotujemy i zamieścimy go w serwisie. Jeśli zapytanie będzie bardzo "indywidualne" zaproponujemy napisanie tekstu na zamówienie.

Jak szybko otrzymam zamówione przemówienie, pismo lub list w opcji ZAMÓW TEKST?

Najszybciej jak to możliwe. Jesteśmy w stanie przygotować tekst tego samego dnia, ale w takiej sytuacji trzeba się liczyć z wyższą ceną, niż w przypadku gdy mamy więcej czasu na napisanie.

Zapomniałem loginu/hasła dostępu do serwisu. Co dalej?

Nie pamiętasz nazwy swojego konta lub hasła? To nie problem. Wystarczy w zakładce Zaloguj się wybrać opcję Zapomniałeś nazwy użytkownika? lub Zapomniałeś hasła? i wpisać adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknąć przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika lub hasło listem elektronicznym.

Jakie są ogólne zasady korzystania z portalu Przemówienia.com?

Zapoznaj się z regulaminem oraz polityką prywatności.

Porady Exclusive - dla zalogowanych gratis

18 sekretów jak w prosty sposób zostać dobrym mówcą:

 • Właśnie się dowiedziałeś, że czeka Cię wystąpienie publiczne. Jak przekuć to w sukces?
 • Jak napisać przemówienie w 15 minut?
 • Nie wiesz jakich zwrotów powinieneś użyć w przemówieniu? Skorzystaj z naszych kół ratunkowych.
 • Jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przez niedoświadczonych mówców?
 • Jak przemawiać - z kartką czy bez?
 • Jak napisać podziękowanie?

Szkolenia z wystąpień publicznych

Nasze szkolenia mają charakter wyłącznie praktyczny. Biorąc udział w szkoleniu:

 • W łatwy sposób zdobędziesz umiejętność przemawiania.
 • Dowiesz się jak przemawiać, żeby osiągnąć zamierzony efekt?
 • Rozpoznasz najlepszy styl przemawiania dopasowany do Twojej osobowości.
 • Zobaczysz jak skupić uwagę słuchaczy.
 • Dowiesz się jak komunikować złe wieści.
 • Pokażemy jak wybrnąć z trudnej sytuacji.

Szkolenia z copywritingu

13 powodów, dla których warto wziąć udział w szkoleniu z copywritingu:

 • Poznasz sekrety skutecznego pisania listów sprzedażowych, e-mailingów, opisów produktów i usług, a także tekstów promocyjnych.
 • Dowiesz się jak przygotowywać oferty, które zainteresują odbiorców.
 • Poznasz tajniki tworzenia atrakcyjnych treści na strony internetowe.
 • Pokażemy jak tworzyć teksty dedykowane do różnych grup odbiorców.
 • Zdradzimy kilka skutecznych sposobów na wywoływanie przyjemnych skojarzeń i pozytywnego nastawienia klientów do tworzonych przez Ciebie treści.

Anegdoty, cytaty, porady

Przygotowaliśmy dla Państwa dużą liczbę anegdot i cytatów.

Cytat miesiąca: Nie dziękuj kiedy ktoś ocali ci życie... On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił. Antoine de Saint-Exupéry.

Dodatkowo praktyczne porady jak przygotować profesjonalne wystąpienie publiczne, jak napisać przemówienie okolicznościowe, podziękowanie, oraz wiele innych przydatnych tekstów.

Przemówienia znanych osób

Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne. Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.

Steve Jobs, Abraham Lincoln, Józef Piłsudski, Mahatma Gandhi, Martin Luther King, Winston Churchill, Władysław Sikorski, Stefan Starzyński, Emil Zola, Karol Marks, Ludwik Pasteur, Pep Guardiola i inni.

PARTNERZY