Google+

Przemówienie Sponsora Generalnego na konferencji nt. nowych technologii

 

(audytorium: organizatorzy i uczestnicy konferencji, prasa)


Szanowni Państwo!

Koniec XX wieku przyniósł branży elektronicznej drugą młodość. Właściwie wręcz nowe życie. O ile do początku lat 90-tych komputery osobiste gościły jedynie w nielicznych domach i największych firmach, o tyle w latach...

90-tych XX wieku, dzięki boomowi gospodarczemu i technologicznemu, komputery trafiły pod przysłowiowe strzechy. Dziś nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego bez przynajmniej jednego komputera. Nie umiemy sobie również wyobrazić firmy – choćby najmniejszej, jednoosobowej – bez tego wspaniałego wynalazku. Ba, żeby znaleźć komputery nie musimy nawet wchodzić do budynku – wystarczy się rozejrzeć po współpasażerach metra, autobusu, pociągu czy tramwaju – z pewnością znajdzie się choć jeden użytkownik laptopa.

Podobnie było z Internetem. Niegdyś był to po prostu system komunikacji używany przez wojsko i naukowców. Dzisiaj jest to ogólnoświatowa sieć telekomunikacyjna, źródło wielu informacji, narzędzie marketingowe i medium dystrybucyjne dla dóbr i usług. Internet jest teraz wszędzie, nawet na ulicy.

Nie sposób nie wspomnieć tu również o innym wynalazku, który niejako połączył dwa powyższe i stał się podstawowym narzędziem komunikacyjnym na świecie. Mowa oczywiście o telefonie komórkowym. Jeszcze 30 lat temu była to pieśń przyszłości. Dekadę później pierwsze telefony komórkowe powszechnego użytku były mało funkcjonalne i ważyły wiele kilogramów. 10 lat temu rozpoczęła się prawdziwa rewolucja – telefony taniejąc stawały się coraz bardziej dostępne, a dzięki szybkiemu postępowi technologicznemu także i coraz bardziej funkcjonalne. Dzisiejsze telefony komórkowe to kieszonkowe komputery, konsole do gier i osobiste centra rozrywki z dostępem do Internetu nie gorszym niż w „prawdziwych” komputerach.

Aż strach spekulować, co będzie za 10 lat. Jestem pewien, że postęp technologiczny przyniesie nam nowe wspaniałe urządzenia, które ułatwią nam życie codzienne i pracę zawodową. Między innymi ten temat będzie poruszany na naszej konferencji. Jestem pewien, ze każdy z Państwa znajdzie na niej coś dla siebie. Serdecznie zapraszam!

Dziękuję Państwu za uwagę!

 

 

Porady Exclusive - dla zalogowanych gratis

18 sekretów jak w prosty sposób zostać dobrym mówcą:

 • Właśnie się dowiedziałeś, że czeka Cię wystąpienie publiczne. Jak przekuć to w sukces?
 • Jak napisać przemówienie w 15 minut?
 • Nie wiesz jakich zwrotów powinieneś użyć w przemówieniu? Skorzystaj z naszych kół ratunkowych.
 • Jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przez niedoświadczonych mówców?
 • Jak przemawiać - z kartką czy bez?
 • Jak napisać podziękowanie?

Szkolenia z wystąpień publicznych

Nasze szkolenia mają charakter wyłącznie praktyczny. Biorąc udział w szkoleniu:

 • W łatwy sposób zdobędziesz umiejętność przemawiania.
 • Dowiesz się jak przemawiać, żeby osiągnąć zamierzony efekt?
 • Rozpoznasz najlepszy styl przemawiania dopasowany do Twojej osobowości.
 • Zobaczysz jak skupić uwagę słuchaczy.
 • Dowiesz się jak komunikować złe wieści.
 • Pokażemy jak wybrnąć z trudnej sytuacji.

Szkolenia z copywritingu

13 powodów, dla których warto wziąć udział w szkoleniu z copywritingu:

 • Poznasz sekrety skutecznego pisania listów sprzedażowych, e-mailingów, opisów produktów i usług, a także tekstów promocyjnych.
 • Dowiesz się jak przygotowywać oferty, które zainteresują odbiorców.
 • Poznasz tajniki tworzenia atrakcyjnych treści na strony internetowe.
 • Pokażemy jak tworzyć teksty dedykowane do różnych grup odbiorców.
 • Zdradzimy kilka skutecznych sposobów na wywoływanie przyjemnych skojarzeń i pozytywnego nastawienia klientów do tworzonych przez Ciebie treści.

Anegdoty, cytaty, porady

Przygotowaliśmy dla Państwa dużą liczbę anegdot i cytatów.

Cytat miesiąca: Nie dziękuj kiedy ktoś ocali ci życie... On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił. Antoine de Saint-Exupéry.

Dodatkowo praktyczne porady jak przygotować profesjonalne wystąpienie publiczne, jak napisać przemówienie okolicznościowe, podziękowanie, oraz wiele innych przydatnych tekstów.

Przemówienia znanych osób

Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne. Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.

Steve Jobs, Abraham Lincoln, Józef Piłsudski, Mahatma Gandhi, Martin Luther King, Winston Churchill, Władysław Sikorski, Stefan Starzyński, Emil Zola, Karol Marks, Ludwik Pasteur, Pep Guardiola i inni.

PARTNERZY