Google+

Uzyskanie środków finansowych na budowę siedziby fundacji

 

(audytorium: prasa)

Witam serdecznie przedstawicieli prasy.

Z prawdziwą przyjemnością spieszę donieść, że w ostatnim tygodniu, po wielu latach starań, uzyskaliśmy niezwykle wartościową pomoc dla naszej Fundacji Pomoc i Opieka...

Z początkiem następnego miesiąca rozpoczynamy budowę nowej siedziby Fundacji, która będzie się mieścić przy ulicy Opłotki 14. Nie boję się użyć sformułowania, że jest to punkt zwrotny w działalności Fundacji. Będziemy mogli wreszcie świadczyć pomoc na miarę naszych chęci i oczekiwań potrzebujących. Wiadomość jest radosna nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla wielu samotnych matek z dziećmi z całego powiatu.

 Nasi darczyńcy życzą sobie pozostać anonimowi, jednak z pewnością ich wsparcie nie zostanie przemilczane i niezauważone. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach. Do tej pory nasza praca dotyczyła głównie pojedynczych przypadków. Pomagaliśmy oczywiście w miarę możliwości, ale zdecydowanie niewystarczająco w skali potrzeb. Wynikało to z powodu braku lokalu, w którym można byłoby zakwaterować najbardziej potrzebujących. Własny budynek z pewnością przyczyni się do zwiększenia pomocy jaką będziemy świadczyć, a także podniesie komfort życia przebywających w nim najuboższych. Należy również podkreślić fakt, że znacząco poprawią się warunki pracy wszystkich pracowników Fundacji oraz wolontariuszy. Sami Państwo widzicie w jakich warunkach musimy pracować w tych wynajętych budynkach po magazynach przemysłowych.

 Fundacja Pomoc i Opieka działa na tym terenie już od kilku lat. Jest mi bardzo miło, że lokalna społeczność dostrzega znaczenie naszej pracy, wspiera nas i aktywnie współuczestniczy w tym wyjątkowym dziele, jakie tworzymy dla dobra innych. Prace budowlane potrwają 10 miesięcy, ale nie zamierzamy w tym czasie pozostawać w bezczynności. Będziemy w dalszym ciągu zbierać fundusze, wyszukiwać nowe możliwości i pomagać każdemu komu będziemy w stanie.

Jeszcze raz w imieniu swoim, pracowników, wolontariuszy Fundacji Pomoc i Opieka oraz samotnych matek z dziećmi, gorąco dziękuję naszym darczyńcom za okazane serce i pomoc materialną.

 

Porady Exclusive - dla zalogowanych gratis

18 sekretów jak w prosty sposób zostać dobrym mówcą:

 • Właśnie się dowiedziałeś, że czeka Cię wystąpienie publiczne. Jak przekuć to w sukces?
 • Jak napisać przemówienie w 15 minut?
 • Nie wiesz jakich zwrotów powinieneś użyć w przemówieniu? Skorzystaj z naszych kół ratunkowych.
 • Jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przez niedoświadczonych mówców?
 • Jak przemawiać - z kartką czy bez?
 • Jak napisać podziękowanie?

Szkolenia z wystąpień publicznych

Nasze szkolenia mają charakter wyłącznie praktyczny. Biorąc udział w szkoleniu:

 • W łatwy sposób zdobędziesz umiejętność przemawiania.
 • Dowiesz się jak przemawiać, żeby osiągnąć zamierzony efekt?
 • Rozpoznasz najlepszy styl przemawiania dopasowany do Twojej osobowości.
 • Zobaczysz jak skupić uwagę słuchaczy.
 • Dowiesz się jak komunikować złe wieści.
 • Pokażemy jak wybrnąć z trudnej sytuacji.

Szkolenia z copywritingu

13 powodów, dla których warto wziąć udział w szkoleniu z copywritingu:

 • Poznasz sekrety skutecznego pisania listów sprzedażowych, e-mailingów, opisów produktów i usług, a także tekstów promocyjnych.
 • Dowiesz się jak przygotowywać oferty, które zainteresują odbiorców.
 • Poznasz tajniki tworzenia atrakcyjnych treści na strony internetowe.
 • Pokażemy jak tworzyć teksty dedykowane do różnych grup odbiorców.
 • Zdradzimy kilka skutecznych sposobów na wywoływanie przyjemnych skojarzeń i pozytywnego nastawienia klientów do tworzonych przez Ciebie treści.

Anegdoty, cytaty, porady

Przygotowaliśmy dla Państwa dużą liczbę anegdot i cytatów.

Cytat miesiąca: Nie dziękuj kiedy ktoś ocali ci życie... On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił. Antoine de Saint-Exupéry.

Dodatkowo praktyczne porady jak przygotować profesjonalne wystąpienie publiczne, jak napisać przemówienie okolicznościowe, podziękowanie, oraz wiele innych przydatnych tekstów.

Przemówienia znanych osób

Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne. Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.

Steve Jobs, Abraham Lincoln, Józef Piłsudski, Mahatma Gandhi, Martin Luther King, Winston Churchill, Władysław Sikorski, Stefan Starzyński, Emil Zola, Karol Marks, Ludwik Pasteur, Pep Guardiola i inni.

PARTNERZY